Reclamatie hack

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
O.G. yo!!!
New Member
New Member
Posts: 30
Joined: 07 Mar 2011, 13:55

30 Mar 2011, 16:15

Off topic:
Liberty ti se pare ca as fi secretara lui Jmutzic?
P.s. sa nu uiti sa lasi o ruta zilnica de a ta pe google maps si un program cand treci pe la sala... ca "dusmanii" tai sa te ocoleasca :).
Image
-----------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
dk-weedkiller
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 30 Mar 2011, 19:55

30 Mar 2011, 20:00

bah...eu is adminu weedkiller ....ce sa zic????ca poza e modificata aia a l u mutulica ...am poza pe care i-am facut eu ..una singura si nu e aia care a postat-o el..si apropo ne uiatm 2 admini pe el ...:d intreaba pe server ...sau pe wanna
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

31 Mar 2011, 08:28

Nea' "Criminalu de etnobot" trebuie sa vii cu dovezi clare, nu cu baliverne "ca poza e modificata aia a l u mutulica". Poza este de la destroy, si nu avea ce sa modifice. Poti sa ne lamuresti si pe noi ce cod avea Mutulica? Wall/Aim/Cod de bare? Din moment ce erati 2 pe el, de ce nu ati putut face unu din voi demo, pentru a avea un motiv in plus. Ce sa mai intrebi pe server pe nu stiu care admin...nu va puteti asuma raspunderea singuri?
Image
© 2004-2017
User avatar
mutulica
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 28 Mar 2011, 18:58

31 Mar 2011, 13:52

dk-weedkiller wrote:bah...eu is adminu weedkiller ....ce sa zic????ca poza e modificata aia a l u mutulica ...am poza pe care i-am facut eu ..una singura si nu e aia care a postat-o el..si apropo ne uiatm 2 admini pe el ...:d intreaba pe server ...sau pe wanna

poza e de la destroy tinere ... iti face automat cand dai hack , adu dovezi clare nu prosteli de astea .... ca aveam ca nu aveam .... adu dovada sa vada tot poporul chinez .

P.s : 1. sunt sigur ca nu ai nici o dovada , pt ca tu mergi pe sistemul ca ai tu experienta .... dar nu e asa .... esti cam praf la adminat !! HF :P
2 . Rog sa fie sanctionat corespunzator !! ms
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

31 Mar 2011, 15:05

weed dak tu reusesti sa spargi o poza facuta de un admin noi itzi dam dreptate dak nu owneri vor lua o decizie inpotriva ta.

Floppy: Ce autoritar i-ai dat-o. =))
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
dk-weedkiller
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 30 Mar 2011, 19:55

01 Apr 2011, 20:48

Cica am 10 ani...bah poza aia nu0i cea pe care tiam facut-o eu ....e alta ...si in plus ne uitam 2 admini pe tine....in fine ...poate primesc eu sanctiune dar...macar am facut ce era mai bn pentru server...nush ce crd ceilalti ..intrebatil pe adminul wanna ca se uita si el pe mutulica...asa ca faceti ce crdeti ...eu miam facut datoria fata de server.:d ;)
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

01 Apr 2011, 20:57

Ne bucuram ca ti-ai facut "datoria fata de server". S-o tii tot asa.

Image
Image
© 2004-2017
Locked