Lista cu admini

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
tudorlupu
New Member
New Member
Posts: 10
Joined: 29 Apr 2011, 16:35

15 May 2011, 22:52

vrem lista!vrem lista! vrem lista!

Liberty: ai primit un warn,data viitoare ai tempban :)
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

16 May 2011, 21:06

da ai dreptate in legatura cu serviciul si altele dar trebuie sa recunoasteam ca si adminatul este tot un servici de care se tin cei mai seriosi de el iar lista de admini inactivi sa fie pentru owneri.dar stai iese o alta intrebare ce sa faca ei cu aceasta lista?deci pana la urma iese o lista inutila care consuma timp parerea mea asta daca nu comva gasiti voi una
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
FFFF
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 26 Apr 2011, 15:12

17 May 2011, 06:55

De ce facem atata zarva ptr. o lista ca nu are rost mai bine discutati alyceva mai serios lasati lista si alte chesti ce tin de TATA adminilor adik"LUCIAN" si prpuneti altceva care sa aduca un folos serverului .de ce nu facem o conferinta de presa care sa vina toti admini si sa supunem la vot restrictii si alte drepturi pe care fiecare le vrea sa le aiba sau sa le propuna ca sa stie lumea ca el el sau cineva este activ domnule si nu sta degeaba.si apropo sunt multi admini cu munca si copii nu cred ca e onest sa vina un admin care are scoala si sta mai mult sau nu il intereseaza scoala si nu are ce sa faca decat sa spuna: "Hai sa scoatem pe adminul ala ca nu este activ",e banal .Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva sau am intinat integritatea unui admin sau mai multora .cer mii de scuze si spor la freaguri
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

17 May 2011, 08:59

Iti dai seama daca s-ar face o asemenea "conferinta" sau intrunire, spune-i cum vrei tu, s-ar lasa cu pagube majore :). Inchidem acest topic pentru ca nu-si mai are rostul, deoarece s-a dat un raspuns in ceea ce priveste aceasta lista, pe pagina 1. Vom vedea ce va fi pe viitor. Pana atunci aveti grija de acces si cum il folositi.

Image
Image
© 2004-2017
Locked